• e-mail: info@holzboden.cz
  • tel.: 737 860 151

PODLAHY

MASIVNÍ DŘEVĚNÉ PODLAHY

MOZAIKY

INTARZOVANÉ KAZETY

VINYLOVÉ, PLOVOUCÍ,
LAMINÁTOVÉ PODLAHY

KORKOVÉ PODLAHY

VENKOVNÍ TERASY

O NÁS

Holzboden - podlahy z masivu na míru

Před vznikem naší společnosti jsme od roku 1998 působili jako výrobci masivních dřevěných podlah. Od roku 2015, díky spojení několika subjektů s dlouholetou tradicí a zkušeností v oboru působíme jak na českém, tak zahraničním trhu i jako realizační firma.

Naší prací je montáž všech druhů podlahových krytin, se specializací na masivní dřevěné podlahy. Realizace provádíme v interiéru i exteriéru – venkovní terasy.

Dále provádíme renovace starých dřevěných podlah, a to i v rámci celých historických objektů.

Pro naše klienty dokážeme zajistit výrobu a pokládku specifických, intarzovaných, ručně skládaných dřevěných kazet a vrstvených „sendvičů“ ve formě klasických vzorů i individuálních, dle požadavků zákazníka a náročnosti objektu.

Služby jsme rozšířili o možnost kompletního interiérového vybavení, vyráběného na míru. Kuchyňské linky, vestavěné skříně, koupelnový nábytek, dětské pokoje, kancelářské a komerční prostory.

Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníka. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, snažíme se maximálně splnit jeho přání.

Kvalita a poctivě odvedená práce je u nás na prvním místě, pečlivě vybíráme dodavatele používaných materiálů a kvalitu dřeva ověřujeme přímo ve výrobě. Díky působení na rakouském a německém trhu dodržujeme nejvyšší standardy a pracujeme s materiály prvotřídní kvality.